WC čistič borovice TIERRA VERDE (BEZ OBALU)

Neohodnoceno

Bezobalový účinný a ekologicky šetrný čistič na WC s vůní borovice od značky TIERRA VERDE.

102 Kč
Skladem (>5 kg)

Ekologický čistič WC Yellow and Blue TIERRA VERDE účinně vydezinfikuje a umyje toaletu a zároveň zbytečně nezatěžuje životní prostředí díky šetrnému složení. Obsažené aktivní látky rozpustí usazeniny, vodní kámen a rez i na špatně dostupných místech pod okrajem toaletní mísy.

Čistič toalety je i přes své jednoduché složení velice účinný. Kombinace kyseliny citronové a rostlinných tenzidů odstraní vápenné usazeniny i stopy po rzi, aniž by narušila čištěný povrch. Čistič je šetrný také k životnímu prostředí, obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a nezatěžují tak přírodu.

Použití: Při pravidelné údržbě WC: Naneste čistič na stěny toalety a nechte působit cca 15 minut. Poté odstraňte zbytky usazenin WC štětkou (doporučujeme dřevěnou). Odstranění usazenin po delší úklidové pauze: Do mísy nalejte konvici horké vody a vsypte 1-2 lžíce prášku PUER. Počkejte minimálně 10 minut (ideálně nechte působit přes noc), poté mísu omyjte WC štětkou. Pokud se ve vaší toaletě zabydlel vodní kámen, nechte prášek působit přes noc a pro zvýšení čisticího účinku přidejte lžíci Odstraňovače vodního kamene nebo půl hrnku teplého octa. Pokud se nepodaří odstranit déle střádané usazeniny, opakujte postup znovu, případně nasaďte mechanickou energii - gumovou rukavici a plastovou drátěnku.

SloženíKyselina citronová (do 6) , neionický rostlinný tenzid (do 5) , Denaturovaný líhXantanová gumarozmarýnová silice1Citronová silice1Limonen1Citral1Linalool1.

Kód Kód: 00035
Jméno značky: Tierra verde
Kategorie: Úklidové prostředky