Tekutý prostředek na nádobí (citron) 300 ml SONETT

Neohodnoceno

Vydatný prostředek určený k ručnímu mytí nádobí s vůní citrónu od značky SONETT.

84 Kč
Skladem (1 ks)

Účinný ekologický prostředek na nádobí od SONETT s BIO éterickými oleji na ruční mytí nádobí. Mycí prostředek funguje bez ohledu na tvrdost vody. Speciální složení umožňuje snadno odstraňovat mastnotu a zaschlé zbytky jídla, zároveň je šetrné k pokožce rukou. Příjemný éterický olej z BIO lemongrass učiní z mytí nádobí oblíbenou činnost. 

Cukr, škrob a kokosový tuk jsou surovinami pro použité cukrové tenzidy. Spolu s deriváty vyrobenými z kokosového tuku a oxidů síry, tvoří kombinaci vzájemně se doplňujících a posilujících aktivních čistících látek s vynikající schopností rozpouštět tuky a s velmi vysokou snesitelností pro pokožku. Při procesu výroby cukrových tenzidů a derivátů kokosového oleje se z rostlinných surovin škrobu, cukru a tuku získávají části, které však zůstávají ve své přirozené struktuře plně zachovány. Pro mikroorganismy je proto snadné rychle a úplně tyto tenzidy rozložit. Cukrové tenzidy i deriváty kokosového oleje jsou podle OECD biologicky snadno odbouratelné.

Použití: 1 polévkovou lžíci rozptýlit ve vodě. Na odolné nečistoty nanést malé množství koncentrátu na houbičku. 

Balení: 300 ml.

Složení: Aquaalkylpolyglucoside C8–16,sodium C12–14 fatty alcohol sulphatealcoholsodium chloridesodium citrateperfume * (fragrance),citral *. (* Certified organically grown).

 

Kód Kód: 00067
Jméno značky: Sonett
Kategorie: Kuchyně