Tekuté mýdlo pečující heřmánek a geránium CALTHA (BEZ OBALU)

Neohodnoceno

Bezobalové tekuté mýdlo s výtažky z geránia a heřmánku pro suchou a ekzematickou pleť od značky CALTHA.

300 Kč
Skladem (0,57 kg)

Výtažky z gerania a heřmánku CALTHA v tomto tekutém mýdle násobí zjemňující a zklidňující účinky, tlumí svědění, jsou vhodné i pro suchou a ekzematickou pokožku. Obě složky také napomáhají v boji s bakteriemi a plísněmi. Geranium má navíc mírně stahující účinky a pomáhá s odvodněním organismu, je tedy vhodné k boji s otoky a celulitidou. Vůně heřmánku i gerania uvolňuje nervozitu a podráždění a posiluje při nervovém vyčerpání a přepracovanosti.

Na rozdíl od dnes standardně rozšířené přípravy tekutých mýdel pomocí pěnidel, mýdla CALTHA připravená dle šetrné receptury vaši pokožku  nevysuší. Pěstící oleje jsou zmýdelněny podobně jako v případě tuhých mýdel. K neutralizaci zásaditého pH louhu se používá kyselina citronová, v ovocných šťávách přirozeně se vyskytující kyselina, která navíc chrání pokožku před bakteriemi a plísněmi.

Olivový a kokosový olej díky tradiční přípravě neztratí své pozitivní účinky. Mýdla šetrně a pečlivě pokožku umyjí, odstraní nečistoty a oleje v nich si ponechávají pěstící, vyživující a zvlhčující vlastnosti. Pokožka zůstane vláčná a nevysuší se jako v případě nešetrnou cestou připravených chemických tekutých mýdel.

Použití: Malé množství mýdla naneste na navlhčené ruce a napěňte. Vydatně opláchněte čistou vodou.

Složení: Aqua, Potassium Olivate, Potassium Cocoate, Sodium Chloride, Pelargonium Roseum Leaf Oil, Chamomilla Recutita Flower Extract, Citric Acid.

Kód Kód: 00218
Jméno značky: Caltha
Kategorie: Kosmetika
Hmotnost: 0.001 kg