Práškový čistící písek SONETT

Neohodnoceno

Čistící písek využitelný na odolné znečištění v celé domácnosti od značky SONETT. 

109 Kč
Skladem (1 kg)

Čisticí práškový písek SONETT je univerzálním pomocníkem pro celou domácnost. Poradí si nejen s nečistotami a mastnotou v kuchyni, ale také v koupelně i dílně. Díky obsahu jemných částeček písek spolehlivě odstraní i odolné nečistoty.

Pískový čistič lehce a bez zbytečného drhnutí odstraní přischlé nečistoty, připečenou mastnotu i jiné odolné nečistoty. Jemně namleté částečky sopečné horniny se postarají o narušení a snadné odstranění nečistoty. Nemusíte se tak bát poškození nebo poškrábání povrchu, takže je vhodný pro údržbu sklokeramických desek, nerezových i smaltovaných povrchů, obkladaček, ale také van i umyvadel.

Písek si účinně poradí s mastnotou i jinou špínou, kterou účinně rozpustí a odstraní. Díky jednoduchému přírodnímu složení nezatěžuje čistící písek životní prostředí ani nedráždí jemnou pokožku rukou.

Použití: Malé množství písku aplikujte na navlhčenou plochu a za pomoci houbičky odstraňte nečistoty. Opláchněte čistou vodou či otřete vlhkým hadříkem.

Balení: 450 g.

Složení: Pemzový prášek ze sopečné horniny (>30 %) , Soda (5-15 %) , Oxid hlinitý (5-15 %) , Mýdlo1 (5-15 %) , Éterický olej ze šalvěje1Éterický olej z kajeputu z ekologického zemědělství.

Kód Kód: 00069
Jméno značky: Sonett
Kategorie: Úklidové prostředky