Neohodnoceno

Olivový prací gel na vlnu a hedvábí SONETT

Olivový prací gel na vlnu, hedvábí a jemná vlákna jak pro ruční praní tak praní v pračce při nižších teplotách od značky SONETT.

Skladem (3 ks)
Kód: 00073
Značka: Sonett
49 Kč
Kategorie: Praní

Tekutý prací gel SONETT na vlnu a jiné jemné materiály spolehlivě vypere nečistoty a zároveň pečuje o jemnost oblečení. Prací gel je šetrný a zároveň účinný díky obsahu zmýdelněného olivového oleje.

Prací gel je výborným pomocníkem pro praní vlny, hedvábí a dalších jemných tkanin, ale také dětských látkových plen. Zmýdelněný olivový olej vytvoří při kontaktu s vodou krémovou pěnu, která spolehlivě a zároveň šetrně odstraní nečistoty zažrané ve vláknech oblečení.

Právě díky obsahu olivového oleje je prací gel také šetrný k jemné citlivé pokožce a mohou ho bez obav používat alergici, osoby s citlivou pokožkou i malé děti. Gel je šetrný i k životnímu prostředí, neboť se obsažené složky při kontaktu s vodou promění na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Na várku prádla přidejte do zásobníku pračky 60-90 ml pracího gelu. Prací gel je vhodný pro použití i při nižších teplotách kolem 40 °C.

Balení: 120 ml.

Složení: Zmýdelněný olivový olej1 (>30) , Cukerný tenzid (5-15) , Zmýdelněný řepkový olej (1-5) , Rostlinný alkohol (1-5) , Levandulový olej1CitrátyBalzamické přísady1Voda.