Náhradní náplň do deodorantu Levandulové pole BIORYTHME (BEZ OBALU)

Neohodnoceno

Náhradní náplň do deodorantu s vůní Levandulové pole od značky BIORYTHME.

239 Kč
Skladem (1 kg)

Náhradní náplně do tuhých deodorantů BIORYTHME šetří nejen přírodu, ale jejich koupí navíc přispějete na fajn neziskový projekt.

Náhradní sticky jsou určeny pro každého, kdo už vyhlášené deodoranty od Biorythme zná a je s nimi natolik spokojen, že se rozhodl pro další kousek.

Tito naháči vám přijdou pouze v recyklovaném papírovém sáčku (recy je dokonce i etiketa) a vsazení do starého obalu vám zabere méně než minutu.

Použití: 

1. Naháče do obalu dávejte až po úplném vypotřebování předchozího deoše, měla by být už vidět i "mistička" vysouvacího mechanismu.

2. Točením spodním kolečkem proti směru hodinových ručiček zasuňte "mističku" vysouvacího mechanismu úplně na spod obalu - dokud se nezarazí o dno.

3. Vnitřek i vnějšek obalu dobře vyčistěte pomocí jednorázové papírové utěrky nebo kapesníku, pokud máte denaturovaný líh nebo třeba vodku, můžete kapesník namočit do této jednoduché dezinfekce.

4. Z papírového pytlíčku vyjměte "nahatý" deoš a vybalte ho ještě z papíru.

5. Stick ("nahatý" deodorant) vsaďte dírou dolů do obalu - pomocí jemného tlaku prstů na vršek sticku. Pozor! Stick má na sobě drážky - ty přesně pasují do obalu (je to dobře vidět na videu) - je třeba drážky ctít a trefit se do nich.

6. Hotovo! (ještě můžete sloupnout starou etiketu a nalepit si na obal novou, kterou naleznete v pytlíku).

Balení: 30 g.

Složení: Theobroma Cacao Seed ButterSodium BicarbonateZea Mays StarchBeeswaxPrunus Amygdalus Dulcis OilTriethyl CitrateFarnesolLavandula Angustifolia OilLinaloolLimonene.

Kód Kód: 00255
Jméno značky: biorythme
Kategorie: Péče o tělo