Menstruační kalíšek vel. L FAIR SQUARED

Neohodnoceno

Menstruační kalíšek z přírodního latexu velikosti L od značky FAIR SQUARED.

358 Kč
Skladem (1 ks)
Menstruační kalíšek FAIR SQUARED velikosti L je vhodný spíše pro ženy nad 30 let a pro ženy, které již rodily. Je velmi měkký a nikde netlačí. Poskytuje delší ochranu než tampon, protože dokáže zadržet více než trojnásobné množství menstruační tekutiny. 
Ke kalíšku je přibalen praktický látkový sáček, ve kterém ho můžete uchovávat. Kalíšek je vyrobený z Fair Trade a FSC® certifikovaného přírodního latexu ze Srí Lanky, kde byl vypěstován a zpracován za férových podmínek pro pracovníky i pro životní prostředí.


Kalíšek velikosti L od značky FAIR SQUARED má menší objem než stejné velikosti kalíšků od jiných značek. Ideální je tedy spíše pro ženy se středně silnou menstruací. 

Kalíšek sám o sobě je velmi ekologickou volbou. Vydrží totiž dlouhé roky, a ušetří tak obrovskou hromadu odpadu klasických jednorázových tamponů či vložek. Běžné jednorázové hygienické pomůcky jsou navíc bělené chlórem a mohou negativně působit na intimní ženské prostředí. Ze zdravotního hlediska je proto kalíšek lepší než tampon. Nemohou se na něm množit bakterie a není napuštěn žádnými problémovými látkami.

Použití: Dle přiloženého návodu. Před prvním použitím a mezi jednotlivými cykly menstruace sterilizujte varem ve vodě po dobu 10 minut..

Balení: 1 ks.

Složení: 100% FSC® a Fair Trade certifikovaný přírodní latex.

Kód Kód: 00381
Jméno značky: FAIR SQUARED
Kategorie: Hygienické potřeby