Intenzivní čistič pomeranč SONETT (BEZ OBALU)

Neohodnoceno

Intenzivní čistič s vůní pomeranče od značky SONETT.

188 Kč
Skladem (0,716 kg)

Pomerančový intenzivní čistič SONETT si spolehlivě poradí s připečenou mastnotou i zažranou špínou v kuchyni, koupelně i v dílně. Díky koncentrovaným složkám rostlinného původu jsou nečistoty bez nutnosti drhnutí lehce odstraněny.

Pomerančový intenzivní čistič je natolik účinný díky obsahu přírodních tenzidů, které nečistotu snadno rozpustí, pak ji stačí jenom lehce setřít. Díky své síle je koncentrovaný čistič výborným pomocníkem pro čištění digestoří, sporáků, grilů a mnohých dalších. Úklid vám zpříjemní obsažené voňavé oleje z pomeranče, bergamotu a kajeputu, které krásně provoní celou domácnost.

Čistič je díky svému jednoduchému přírodnímu složení bez přidané chemie mimořádně účinný a zároveň šetrný k pokožce rukou i k životnímu prostředí. Díky tomu mohou čistič bez obav používat i alergici a osoby s citlivou pokožkou.

Použití: Podle míry znečištění použijte koncentrát neředěný či 10 ml koncentrátu zřeďte 1 litrem vody. Pro mytí oken a podlah zřeďte koncentrát ještě víc.

Složení: Cukerný tenzid (5-15) , Kokosový alkoholsulfát (5-15) , Éterický olej z pomeranče (2,5) , Citrát sodný (1) , Éterický olej ze sladkého pomerančeÉterické oleje z bergamotuÉterický olej z kajeputu1Citronelol1Vonné příměsi1Voda.

Kód Kód: 00199
Jméno značky: Sonett
Kategorie: Úklidové prostředky
Hmotnost: 0.001 kg