Gel na nádobí citron TIERRA VERDE (BEZ OBALU)

Neohodnoceno

Gel na mytí nádobí s vůní citrónu od značky TIERRA VERDE.

108 Kč
Vyprodáno (>5 kg)

Gel na nádobí BIO citron TIERRA VERDE díky hodnotě pH 5,5 přirozené pro lidskou pokožku a obsahu přírodního glycerolu nedráždí pokožku rukou - je dermatologicky testovaný. Má přírodní složení s využitím změkčovacího činidla proti tvrdé vodě. Bez obsahu živočišných složek. 

Gel na ruční mytí nádobí s inovovaným složením na bázi rostlinných tenzidů, který disponuje o 70 % vyšší odmašťovací silou oproti předchozí receptuře. Výborně pění a poradí si i s odolnou mastnotou a zaschlými zbytky jídla. Gel je vhodný pro umývání bez rukavic. Tento ekologický prostředek na nádobí obsahuje BIO citronovou silici s nevtíravou osvěžující vůní.

Prostředek na nádobí je biologicky odbouratelný. Nezůstávají po něm nežádoucí rezidua náročná pro životní prostředí. Splňuje přísná kritéria nejnáročnějšího evropského certifikátu Ecogarantie.

Využijete jej nejen k mytí nádobí:

K šetrnému mytí ovoce a zeleniny.

Pro odstranění mastných skvrn na prádle.

K odmaštění povrchů v celé domácnosti.

Použití: Malé množství gelu rozmícháme v teplé vodě nebo naneseme přímo na mycí náčiní. Po omytí ovoce či zeleniny prostředek důkladně opláchněte pitnou vodou. Před ošetřením mastných skvrn zejména na prádle nejdříve vyzkoušejte účinek produktu na malé (nejlépe skryté) části.

Složení: Aniontové povrchově aktivní látky (5-15) , neiontové povrchově aktivní látky (5-15) , GlycerolChlorid sodnýXantanová gumaBenzoan sodnýKyselina citronováGLDAcitronová silice (citrus limon)1LimonenCitral.

Kód Kód: 00036
Jméno značky: Tierra verde
Kategorie: Úklidové prostředky
Hmotnost: 0.001 kg