Čistící přípravek na koupelny s vůní citrónu FROSCH

Neohodnoceno

Ekologický účinný čistič ve spreji na koupelny, sprchu a vanu s vůní citrónu od značky FROSCH.

89 Kč
Skladem (>5 ks)

Přírodní čistič FROSCH na koupelny a sprchy s kyselinou citronovou odstraňuje odolný vodní kámen i usazené nečistoty. Silný čistič    na bázi kyseliny citronové si poradí s vápenatými usazeninami, se skvrnami, zbytky mýdla a dalšími nečistotami v koupelně. Využijete ho pro čištění umyvadel, sprch, van nebo kachliček. Zanechává lesk a svěží citronovou vůni a je přátelský k čištěným povrchům i přírodě. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty.

Použití: Otáčejte tryskou, až se nahoře objeví symbol rozprašovače ON. Nastříkejte, nechte krátce působit a navlhčeným hadříkem vytřete dočista, příp. vyleštěte suchým hadříkem. Není vhodný na povrchy citlivé na kyseliny např. mramor, terazzo, malované dlaždice, armatury se stříbřením nebo zlacením nebo smaltované vany. Účinek vždy vyzkoušejte na malé části citlivého povrchu, která není vidět. Čištěné armatury důkladně opláchněte vodou a vysušte je.

Balení: 500 ml.

Složení: <5% aniontové povrchově aktivní látky a parfémy. Další složení: kyselina citrónová, v malém množství potravinářská barviva.

Kód Kód: 00110
Jméno značky: Frosch
Kategorie: Úklidové prostředky