Neohodnoceno

Ajurvédská koupelová sůl PURITY VISION

Ajurvédská sůl do koupele pro uvolnění svalů a kloubů a při kožních problémech od značky PURITY VISION.

Skladem (1 ks)
Kód: 00002
Značka: PURITY VISION
237 Kč
Kategorie: Péče o tělo

Tradiční přírodní černá vulkanická sůl PURITY VISION z oblasti indických Himalájí, která na vás dýchne kouzlem staré Ajurvédy. Je těžena z 250 milionů let starých ložisek soli. Tato výjimečná sůl má červeno­šedou barvu a typický zápach připomínající vejce díky vysokému obsahu sirných sloučenin, železa, vápníku, hořčíku, chloridu a chlorovodíku.

Skvěle se hodí k uvolnění namožených svalů a zatuhlých kloubů. Celkově zlepšuje prokrvení pokožky a lehce ji tonizuje. Je zvláště prospěšná jako sirná koupel při kožních problémech, jako je lupénka, alergie nebo ekzémy. Koupel oceníte i při zánětech a opotřebování kloubů, revmatismu, po zlomeninách a fyzické i psychické vyčerpanosti. V menší koncentraci oceníte její blahodárný účinek v preventivních a relaxačních koupelích.

Použití: Jedinečné účinky ajurvédské soli pocítíte nejlépe v sirné koupeli. Do horké vody dejte přibližně 3–4 polévkové lžíce. Koncentraci lze dle potřeby zvyšovat až na poměr 1:100 (1 kg soli na 100 l vody) pro dosažení osmotických účinků, které napomáhají detoxikaci organismu.

Balení: 1,2 kg.

Složení: 100% černá himalájská sůl Kala Namak.